• Morin Hinton posted an update 1 year ago

  سازوکار سونوگرافی داپلر نیز همانند سونوگرافی معمولی بر ارسال امواج فراصوت مبتنی است. با این تفاوت که در اینجا برای تصویربرداری، از پدیده فیزیکی مختص امواج صوتی و الکترومغناطیسی به نام اثر داپلر یا دوپلر استفاده می شود. گروه خدمات درمانی عرفان سلامت ارائه دهنده خدمات رادیولوژی در منزل، رادیوگرافی در منزل، رادیولوژی پرتابل، سونوگرافی و الکتروکاردیوگرافی می باشد. امکان دریافت خدمات فیزیوتراپی، رادیولوژی و سونوگرافی در منزل از سوی اسنپ دکتر فراهم شده است. کلیه خدمات فیزیوتراپی بر اساس دستور پزشک در منزل شما قابل انجام است. سونوگرافی(اولتراسونوگرافی) روشی برای عکس برداری از اندام ها و بافت های داخلی بدن توسط امواج فراصوت می باشد.

  هدف از بازدید از منزل شما ایجاد ارزش مناسب برای شما و همچنین دستیابی به سطح بالایی از رضایت است. برخلاف گذشته، عکاسی پزشکی نیازی به پردازش فیلم زمان‌بر ندارد و تکنسین‌ ها به محض عکاسی از کیفیت تصاویر ثبت‌ شده دیجیتالی مطلع هستند. به زبان ساده، در روش‌ های رادیولوژی خانگی، رادیولوژیست‌ها به خانه می ‌آیند، تجهیزات تصویربرداری را آماده می‌ کنند، طبق دستورالعمل‌های پزشکی، جراحی رادیولوژی یا اولتراسوند را انجام می ‌دهند و بعد از کار از خانه خارج می‌شوند. تمام تلاش همکاران ما در مرکز پرستاری در منزل پارسه شیراز فراهم کردن امکانات درمانی در منزل بیماران و کاهش جابجایی های غیرضروری می باشد .

  مرکز شبانه روزی کیان برای مردم بهارستان نیز خدمات با کیفیت رادیولوژی در منزل تهران را در نظر گرفته است. همچنین ساکنان این مناطق برای استفاده از سونوگرافی در منزل می توانند درخواست خود را ارائه دهند. تزریقات و پانسمان ، تزریقات در منزل تزریقات خون گیری و سرم تراپی مرکز مشاوره و خدمات پرستاری رویای امید با مجوز رسمی…

  سونوگرافی یکی از روش های تصویر برداری می باشد که تقریبا هیچ ضرری برای بدن انسان ها ندارد. در واقع امواج استفاده شده در سونوگرافی از جنس امواج صوتی می باشند که هیچ ضرری برای بدن ندارند. سونوگرافی تصویر برداری دردناکی نمی باشد و در حین انجام آن هم بیمار احساس ناراحتی و درد نمی کند. برای انجام سونوگرافی، پزشک سونولوژیست یا متخصص تصویر برداری که سونوگرافی می کند یک وسیله خاص را روی اندام شما قرار می دهد سپس امواج صوتی با فرکانس بالا که قابل شنیدن توسط گوش انسان نیست به درون بدن تابانده می شود. این امواج بعد از برخورد به بافت های مختلف بدن بازتابیده شده و امواج بازتابش شده توسط همان دستگاه مجددا دریافت می شود.

  اگر در بدن خود ایمپلنت های فلزی دارند باید پزشک خود را مطلع سازند زیرا عناصر فلزی مانع عبور اشعه ایکس میشود. هدف اصلی ما در نبض اول کسب رضایت همراهانمان می باشد و همواره می کوشیم تا با تلاش شبانه روزی رضایت شما عزیزان را کسب نماییم. ✔ انجام معاینات پزشکی برای قسمت‌هایی از بدن مانند پستان‌ها و بررسی غده تیروئید با عنوان سونوگرافی تیروئید انجام می‌شود. ✔ تشخیص وجود برخی از بیماری‌ها مانند فیبروم‌های رحمی، سرطان دهانه رحم و تخمدان‌ها، انواع کیست و عفونت‌های لگنی با استفاده از سونوگرافی رحم یا سونوگرافی تخمدان.

  با توجه به این که سونوگرافی یک روش ساده و کم خطر برای اطلاع پیدا کردن از وضعیت بافت­ های نرم بدن است، ولی نباید به صورت خودسرانه و یا بدون تجویز پزشک انجام شود. در این مقاله با سونوگرافی در منزل آشنا شدید و متوجه شدید که امواج این دستگاه با امواج سونوگرافی پزشکی متفاوت است. همچنین دانستید که این تفاوت سبب شده است که عوارضی به افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند؛ وارد نشود. از آن جا که نحوه کار دستگاه سونوگرافی در منزل را برای شما شرح دادیم؛ می دانید که با فناوری خاصی که در آن به کار رفته است؛ بر بافت ها و عضلات بدن تاثیر مثبتی دارد. این دستگاه با عملکرد ترمیمی که در سطح بافت و استخوان های بدن به جای می گذارد؛ دامنه حرکات بدن و انعطاف مفاصل را افزایش می دهد.

  موی بدن مانعی برای سونوگرافی نیست، اما موهایی که بیش اندازه بلند هستند، می توانند بر روی کیفیت تصاویر تاثیر بگذارند، به همین خاطر بهتر است، که تراشیده شود. در صورتی که در سونوگرافی نیاز است، که مثانه پر باشد، پیش از ورود سونولوژیست چند لیوان آب و یا چایی بنوشد. البته باید به گونه ای نوشیدن مایعات را زمان بندی کرد، که تا زمان حضور سونولوژیست در منزل فشار زیادی به مثانه ی بیمار وارد نشود. در افرادی که به سرطان پستان مشکوک می باشند از دستگاه سونوگرافی برای مطمئن شدن از وجود کیست ها و غدد سرطانی استفاده می شود. در مقایسه با بسیاری از روش های دیگر در عکس برداری گزینه ای اقتصادی تر است.

  بیماری های تنفسی یا شکستگی های استخوانی و ارتوپدی وغیره نیازمند عکس رادیولوژی می باشند، که به وسیله ی دستگاه های پرتابل به راحتی در منزل قابل انجام می باشد. مجموعه هومکا خدمات آزمایشی را در سراسر استان تهران، کرج، قزوین، شیراز، اصفهان، قم، یزد، رشت، تبریز، اهواز و مشهد انجام می‌دهد. اما خدمات سونوگرافی در منزل در حال حاضر فقط در شهر تهران امکان پذیر است. شاید بزرگترین مزیت استفاده از خدمات پزشکی مانند سونوگرافی آن هم در منزل، ذخیره زمان باشد. اگر از ابتدا که در حال آمادگی برای رفتن به بیمارستان هستید، زمان خود را محاسبه کنید حتما تعجب می‌کنید که چقدر وقت صرف این کار می‌شود.

  به ویژه بانوان بارداری که استراحت مطلق هستند سونوگرافی در خانه شهرک غرب و سعادت آباد کمک شایانی به آنها می کند. منطقه میرداماد یکی از مناطق دریافت کننده سونوگرافی در خانه شمال تهران با کیفیت عالی و شبانه روزی است. اگر بیماران ساکن اختیاریه تمایل داشته باشد در کمترین زمان با بهترین متخصصان سونوگرافی در منزل شمال تهران را دریافت خواهند کرد. اهالی محترم دیباجی با درخواست از مرکز شبانه روزی کیان خدمات سونوگرافی در خانه شمال تهران را دور از هیاهوی شهری با بهترین کیفیت دریافت خواهند کرد. سونوگرافی در منزل شمال تهران به صورت شبانه روزی و در اسرع وقت برای ساکنین شهرک محلاتی نیز قابل دریافت است.

  هنگامی که جریان الکتریکی در دستگاه سونوگرافی خانگی وارد می شود؛ شرایط تولید امواج فراصوت برای این دستگاه مهیا خواهد شد. امواج فراصوت با برخورد بافت های بدن به صورت اکوژنیسم برگردانده می شوند و اثراتی که برمی گرداند؛ گرمای عمیق و غیرحرارتی است. برای درخواست سونوگرافی در منزل فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان با شما تماس بگیریم. از آنجایی که سونوگرافی توسط پزشک یا متخصصین انجام میشود، نیازی به صرف زمان بیشتر برای دریافت نتیجه سونوگرافی نیست و پزشک معالج در همان لحظه میتواند برای ادامه مسیر معالجه به راهنمایی بیمار بپردازد.

  مرکز شبانه کیان بهترین متخصصان و تجهیزات را برای سونوگرافی در خانه تهران در پاکدشت در نظر گرفته است. منطقه لواسان می تواند مقصد متخصصان ما برای انجام سونوگرافی در خانه تهران باشد. به دلیل مسری بودن بیماری کرونا ویروس (19COVID-)، شناسایی و جداسازی سریع بیماران بسیار مهم است. در این زمینه، معاینات تصویربرداری قفسه سینه، به ویژه اشعه ایکس قفسه سینه ، می تواند نقش اساسی در تشخیص به موقع بیماری داشته باشد. سونوگرافی در منزل در مشهد از تجهیزات سیار اشعه ایکس برای انجام رادیولوژی در منزل و سونوگرافی در منزل ایمن ترین روش جهت چکاپ ریه در شرایط پاندمی است.