• Bondesen Rowe posted an update 9 months, 2 weeks ago

  چون نباید درد و سوزش یا بی میلی و عدم ارگاسم داشته باشید. این حالتها به دلایل مختلفی مثل واژینیسموس، خشکی واژن و موارد دیگه ایجاد میشه. بدون معاینه کامل نمیشه در این موارد نظر بدیم. درمان با این روش، از کوچکترین سایز دیلاتور شروع و به بزرگترین سایز ختم می شود.

  عزیزم شما باید به متخصص زنانی مراجعه می کردی که درمان های مربوط به اختلالات جنسی رو انجام میدن. شما بیماری واژینیسموس دارید باید برای درمانش اقدام کنید چون برای بارداری و زایمانتون هم مشکل سازه. برای درمانش حتما باید به یک روانشناس مراجعه کنید تا ترس شما درمان بشه و هم اینکه برای درمان واژینیسموس باید به متخصص زنان مراجعه کنید. معاینه ت نکردم که ببینم واژینیسموس داری یا نه.

  در این مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه با واژینیسموس در اختیار شما قرار می دهیم. پس اگر سوال واژینیسموس چیست در ذهن شما نقش بسته است، با ما همراه شوید. توجه داشته باشید که زر کلینیک می تواند به شما درمان تضمینی واژینیسموس را پیشنهاد کند که این مورد را می توانیم در ادامه برای شما بیشتر توضیح بدهیم. موارد دیگری مانند امکانات مناسب و یا داشتن امکانات برای انجام عمل های مختلف جراحی یا روش‌های درمانی مختلف در مرکز مورد نظر نیز حائز اهمیت است. اما ما در نظر داریم تا برای شما اصولی ترین و تضمینی ترین روش درمانی را انتخاب کنیم.

  ابتدا قبل از هر اقدامی کرم بی‌حس‌کننده استفاده می‌شود، سپس اقدامات لازم را انجام می‌دهند. لیدوکائین موضعی یا کرم‌های ترکیبی دیگر ممکن است درد ناشی از واژینیسموس را کاهش دهد. خواهد بود.در واقع از این اختلال به عنوان یکی از دلایل اصلی دخول ناموفق یاد می‌شود.البته این عارضه سبب نمی‌شود تا فرد از سایر لذت‌های جنسی محروم شود. رقیق کننده واژن برای بازگرداندن ظرفیت واژن، گسترش واژن در عرض و عمق، برای ایجاد کشش به بافت ها و برای فعال کردن فعالیت جنسی راحت مورد استفاده قرار میگیرند. عفونت آندومتریوم آندومتریت نام دارد که در لوله های متصل به تخمدان رخ می دهد و در نهایت مجموع این بیماری ها و عفونت ها منجر به بیماری التهابی لگن می شود.

  واژینال دیلاتور از جنس سیلیکون مدیکال گرید ساخته شده است در کاهش درد خانم‌هایی که به هنگام مقاربت دچار درد (واژینیسموس) می‌شوند نقش به سزایی دارد. از این وسیله هم چنان در مسیر درمان جراحی‌های ترمیمی و رادیوتراپی‌های کانال واژن استفاده می‌شود. واژینال دیلاتور پن پک در ۱۲ سایز عرضه می‌گردد. مشاوران پزشکی و سلامت زنان استقلال و تفاوتهای شیوه زندگی بیماران خود را می شناسیم و در تلاش برای احترام به انتخاب های مراقبت های بهداشتی آنها هستیم. ما نقش خود را به عنوان منابع اطلاعاتی و مشاوران می دانیم ، در حالی که مسئولیت نهایی سلامتی شخص بر عهده خود زنان است. مأموریت ما ارائه بالاترین کیفیت مقاله های اموزشی مراقبت های بهداشتی و خدمات فردی به زنان ودختران جوان است.ما ، آماده مراقبت از نیازهای زنان و زایمان هستیم.

  برای انجام این حرکات ابتدا باید مثانه را کاملا خالی کرد، سپس عضلات کف لگن را منقبض کرده و تا 30 شمرد، سپس انقباض را تمام و عضلات را شل کرد و مجددا شمارش کرد. واژینیسموس چیست ویکی پدیا بخش آندومتریوم به علاوه لوله ها و تخمدان استرلیزه کامل هستند و با توجه به برخورداری از آنزیم های خاص و شرایط مناسب میکروب ها در آن به طور کامل نابود می شوند. عفونت های واژن اگر شدید شده و درمان نشوند ممکن است، باعث ایجاد عفونت در رحم شده و باعث می شوند که میکروب ها از آن جا به درون رحم و از رحم به لوله ها و تخمدان وارد شوند.

  عضلات غلاف بافت ها را تشکیل می دهند و این غلاف بخشی است که به انقباض و انبساط ماهیچه ها کمک می کند. چاقی یا لاغری طرف مقابل نیز ممکن است، رابطه را سخت کند، اما تاثیری در ابتلا به این بیماری ندارد. البته این بیماری ممکن است، در زنان، بعد از یک دوره طبیعی نیز رخ دهد.

  بوتاکس باعث می شود این عضلات به حالت استراحت قرار بگیرند و منقبض نشوند. این روش، سریعترین روش درمان واژینیمسوس است که در یک جلسه انجام می شود. یادتان باشد که نباید از وجود مشکل واژینسموس خجالت زده باشید و احساس شرم کنید؛ زیرا واژینیسموس یک مشکل جنسی رایج است که با نسخه پزشک متخصص زنان و زایمان درمان می شود. متاسفانه در ایران، داشتن رابطه جنسی یک تابو است و از نظر فرهنگی عملی ناپسند است؛ در نتیجه این طرز تفکر اشتباه است که تعداد مبتلایان به واژینیسم در ایران، بسیار بیشتر از سایر کشورهای توسعه یافته است. اما از شما می خواهیم خجالت را کنار بگذارید و برای معاینه به پزشک مطمئن مراجعه کنید. خانم نیز به متخصص زنان و زایمان مراجعه میکند و بعد از اینکه هر دو نفر از سلامت جسمی خود اطمینان یافتند،به روانپزشک و یا سکس تراپیست مراجعه میکنند.

  همچنین به دلیل واژینیسموس لذت جنسی زوجین نیز به نحو چشمگیری کاهش می یابد. زوجین میتوانند به متخصص زنان آشنا به سکس درمانی و یا متخصصین روانپزشکی مراجعه نموده و آموزش هایی در زمینه آماده سازی و برانگیختگی قبل از مقاربت، آناتومی ناحیه تناسلی و فیزیوپاتولوژی واژینیسموس دریافت نمایند. مراجعه به پزشک در بیماری واژینیسموس زمانی اتفاق می افتد که شدت بیماری بالا رود. شدت بالای بیماری نیز زمانی اتفاق می افتد که سوزش و درد زندگی عادی و روزمره را تحت تاثیر قرار دهد.

  در بعضی دیگر از انواع معاینات پزشک بعد از انجام روند درمان یا انجام جراحی وضعیت بیمار را بررسی کرده تا میزان پیشرفت و بهبود بیماری را تشخیص داده و در صورت لزوم اقدامات لازم را انجام دهد. در این بخش از نوشتار خود با عنوان همه چیز در مورد واژینیسموس به بررسی و ذکر مواردی در خصوص مدل های واژینیسموس خواهیم پرداخت. در هنگام ابتلا به این دخول امکان پذیر نیست و در صورت انجام به سختی ممکن می شود و دردهای دراز مدت و طولانی دارد، معمولا در این بیماری هر لمس یا دخولی باعث درد شدید در همان زمان و دردهای شدید دوره ای بعد از آن است.

  با این حال ما قصد داریم که در ادامه چند مورد از راه های درمان واژینیسموس را برایتان بیان کنیم تا بدانیم برای برطرف کردن عوارض واژینیسموس از چه راهی می توان استفاده کرد. اگر علائم گفته شده را دارید و یا حداقل از یکی از آن ها رنج می برید، با مراجعه به پزشک متخصص می توانید از مبتلا بودن و یا نبودن خود به بیماری واژینیسموس مطمئن شوید. اگر فرد در گذشته رابطه‌ی دردناکی را با شخصی تجربه کرده باشد، می‌تواند زمینه ابتلا به بیماری واژینیسموس را داشته باشد. داشتن رابطه جنسی دردناک نیز از علائم این بیماری است. در این حالت دخول به طور کامل اتفاق نخواهد افتاد. پزشکان دقیقاً نمی‎دانند علت بروز واژینیسموس چیست و چرا برخی از زنان به آن مبتلا هستند.