• Riis Ritchie posted an update 2 years, 3 months ago

  Láska je komplikovaná. Nejsilnější pocit, jaký člověk může zažít, láska je komplikovaná. Tato všemocná, hluboce lidská zkušenost vytváří osobní pouto jako žádné jiné.

  Silná směs biologie a psychologie, která může způsobit, že láska rozkvétá, může vám dát pocit, že létáte nad mraky. Na druhou stranu vás to také může přivést k pádu na zem, rozbití vašeho srdce na kusy. Nepřekvapivě se filozofové, básníci, autoři a další zaměřovali na láska citáty v průběhu historie. Pokud skutečně chcete oddělovací příspěvek informace zamilované citáty, citáty.

  I když vás to možná láká napsat pro někoho romantickou báseň nebo mu zazpívat píseň lásky, může být pro vás obtížné vyjádřit své emoce tužkou a papírem.

  Níže je náš výběr citáty. Toto je perfektní dárek k oslavě Valentýna.

  Nezáleží na tom, zda použijete citát k odeslání láskyplného vzkazu, napsání narozeninového dopisu nebo jednoduše k odeslání osobního vzkazu někomu.

  Romantické citáty o lásce: Otevři své srdce

  I když je každý milostný příběh jedinečný svým vlastním způsobem, často sdílí některé podobné prvky. Dobrý milostný příběh často vyvolává úsměv na lidech, vzpomínky na smích, inspiraci a radost nejsou nikdy daleko. Být milován je skvělý pocit.

  Na celém světě není žádné jiné srdce jako moje. Jsi moje jediná láska na celém světě.

  Chci, aby ses dožil sta, abych s tebou mohl žít navždy.

  Láska není bez svého šílenství. Ale vždy je v šílenství také nějaký důvod.

  Láska září jako slunce: Citáty o lásce pro vašeho manžela

  Pokud vám váš muž nabízí vesmír pozitivních emocí, vytváří hluboké spojení a působí jako inspirace, musíte mu to říct. Můžete mít pocit, že váš manžel je slunce, které svítí do vašeho života, hřeje vás a naplňuje ho nadějí. Nebo , váš manžel může být váš měsíc a vaše hvězdy, někdo, kdo vám dává sílu, díky kterému se cítíte s afe, když vedle něj pomalu usínáš.

  Bez ohledu na to, kolikrát řekneš „miluji tě“, je důležité zajistit, aby váš manžel věděl, jak moc pro něj znamenáte. Pomocí citáty vyjádřit zvláštní pocity, které jsou možné pouze tehdy, když je někdo milován.

  Inspirativní citáty je skvělý způsob, jak zvýšit sebevědomí a získat v obdobích obtíží nebo pochybností o sobě. I když to nemusí stačit na to, aby vydrželo celý život, může to být skvělý způsob, jak se znovu rozhýbat.