• Dalby Bartlett posted an update 3 months, 3 weeks ago

  که این پدیده با مشاهده سن بلوغ قابل مشاهده است. خود ارضایی باعث کوچک شدن آلت تناسلی ، کاهش درایوهای جنسی ، ناباروری یا نابینایی نمی شود. چگونه می‌دانید که بیش از حد خود ارضایی می کنید؟ بایسکشوال چیست شما شاهد تغییرات رفتاری خواهید بود که می تواند پیرامون شما را تحت تأثیر قرار دهد. در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند این واقعیت را نشان دهد که شما بیش از حد خودارضایی می کنید.

  در غیر اینصورت برای کسانیکه امکان ازدواج میسر نیست حتی المقدور باید از محیط ها و فضاها و رسانه هایی که منجر به شعله ور شدن حس شهوت و برانگیخته شدن این نیاز میشود اجتناب کنند. بعد از تصمیم حتی یک بار هم سراغ عمل خودارضایی نروید زیرا اراده شما را سست خواهد کرد. تاثیراتی که ترک خود ارضايي بر جسم و روان می گذارد، بر چهره نیز تاثیرگذار خواهد. هر چقدر ذهن بی دغدغه تر باشد، بیشتر به سمت افکار و اعمال متفرقه می رود. فردی که تنها و بیکار است برای رفع بی حوصلگی خود به دنبال هیجانات و تجربه های دیگر خواهد بود که یکی از آن ها می تواند خود ارضایی باشد. استراتژی هایی برای شکستن الگو های رفتاری ناسالم ایجاد کنید.

  مراقب باشید که در صحبت‌های شما نشانه‌ای از تحقیر، تمسخر یا قضاوت نباشد. عدم درمان خود ارضایی عوارض دیگری نیز دارد که محدود به موارد فوق نیست. جلسات درمان به صورت محرمانه برگزار می‌شود و در صورت تمایل می‌توانید از جلسات آنلاین نیز بهره‌مند شوید. برای برخی از افراد صحبت در مورد مسائل جنسی در جلسات حضوری دشوار است. پس از خود ارضایی دچار حس گناه، ناراحتی و پشیمانی می‌شوید. امور خانه، کار، تحصیل و زندگی شما به دلیل انجام خود ارضایی مختل شده است.

  به هیچ وجه در شرایطی قرار نگیرید که منجر به تحریک جنسی شما شود. به هر طریقی خود را سرگرم کنید و اجازه ندهید در تنهایی فکرهای شیطانی مثل خودارضایی به ذهنتان خطور کند. اگر در زمانی ترک استمنا , به هر دلیلی اینکار را انجام دادید هرگز دلیلی منطقی جز حماقت و تکرار اشتباه برای خود نیارید. و اگر عضو گروه یا کانال های هستید که مطالب پورنو پخش می کند از آنها خارج و بلاک کنید . تا زمانی که شما به سراغ مطالب و محتوی جنسی و سکسی برید تحریک خواهید شد.

  روشهای ترک خودارضایی در این ویدیو بصورت کامل گفته شده. بله در هر شرایطی، خودارضایی آسیب روحی و جسمی برای شما خواهد داشت و می بایست نسبت به ترک این عادت اقدام نمایید. اغلب افراد به تنهایی قادر به ترک خودارضایی نیستند و باید شرایط این موضوع فراهم باشد.

  خیلی خب ، حالا برید و سعی کنید زندگی بدون خودارضایی و بدون عوامل تحریک کننده رو تجربه کنید . دلم روشنه که به امید خدا این پست جواب میده و خیلی از کسانی که گرفتار خودارضایی هستند رو نجات میده . در ادامه برنامه روز اول ترک خودارضایی با هم میبینیم .

  پوکی استخوان در میانسالی برای خانم‌ها و آقایانی که در دوران جوانی اعتیاد به خود ارضایی داشته‌اند امر بعیدی نیست. تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید. سردرگمی دختران در رد فریب آشکار پیشنهاد ارتباط نامشروع… سعی کنید تماس بدنی با دیگران و لو در شوخیهای دستی پرهیز کنید. از رفت و آمد با کسانی که شما را مستقیم و غیر مستقیم به خودارضایی دعوت می کنند، دوری کنید و رابطه خود را با دوستان جلقی تان تا حد ممکن کم کنید. کسب آگاهی در موارد یاد شده باعث بیداری انسان می شود و زمینه “توبه, پشیمانی و کنترل آن” را در او فراهم می آورد.

  مثلا برای شروع بهتره که تایم دستشویی رفتن یا حمام رفتنتون بسیار کم کنید طوری که فقط بتونید خودتون بشورید نه اینکه اقدام به خودارضایی کنید. شما باید ترک کنید، شما 28 روش آموزش ترک خود ارضایی که در سایت موجود هست رو تهیه کنید تا بتونید ترک کنید. شما فقط باید آموزش روشهای ترک خود ارضایی رو ببینید و یا به روانشناس مراجعه کنید تا شما رو راهنمایی کنند. شما باید آموزش ترک خود ارضایی رو ببنید که در سایت موجود هست و میتونید تهیه کنید و مشکلتون رفع بشه. حتما بايد روش های ترکش رو بدونيد که بتونيد براي ترکش موفق باشيد. ضمن اينکه براي سوالی که پرسيديد، چون به جسم شما مربوط ميشه حتما و حتما بايد با دکتر زنان و سکس تراپيست يا سکس درمانگر مشورت بگيريد.

  فعالیت هایی را پیدا کنید که به نظر شما آرامش بخش، جذاب و هیجان انگیز است، مانند ورزش، تمرکز حواس، یوگا، کشف یک سرگرمی جدید، قرار گذاشتن با دوستان برای شام، یا کاوش در موزه ها یا نمایشگاه های جدید. به طور قاطع، کسانی که معتقدند «بیش از حد» خودارضایی می کنند، در واقع با نرخ بسیار غیرعادی نسبت به سن و جنسیت خود خودارضایی می کنند. نادیده گرفتن کار، مدرسه یا فعالیت های اجتماعی تا بتوانید خودارضایی کنید.

  خودارضایی در هر سنی دارای عوارض جبران ناپذیری است. با ورزش کردن و فعالیت های بدنی دچار کسلی نخواهید شد. خودارضایی آسیب های روحی و جسمی به همراه دارد و هر قدر بیشتر وابسته شوید آسیب بیشتری به بایسکشوال چیست همراه خواهد داشت. بله بهتره به فکر ترک باشید تا آسیب های جسمی و روحی نبینید. با کم کردن زمان تنهایی خود و سپری کردن آن همراه با دیگران ،ذهنتان را از پورنوگرافی و انجام خود ارضایی دور کنید.

  تحریک ناشی از فیلم های مستهجن ، ممکن است برای غلبه بر آن خیلی قوی باشد و ترک خود ارضایی را دشوار کند. برای جلوگیری از دسترسی خود به فیلم مستهجن ، اقدامات لازم را انجام دهید. اگر زمان آزاد خود را پر کنید، زمانی برای خود ارضایی باقی نمی‌ماند. یافتن خروجی مناسب برای تخلیه انرژی یکی از راه‌های ترک خود ارضایی است.